• Normal / ресторан & бар & нiчний клуб
 • Normal / ресторан & бар & нiчний клуб
  • www: normal.kiev.ua
  • локація: вул. Антоновича, 81, м. Київ, Україна
  • площа: 635 м²
  • реалізовано: 2018
  • графічний дизайн: PRAVDA design
  • фотограф: Роман Купріян

  Normal – ще один заклад-трансформер, реалізований нашою студією. Він поєднує в собі 3 різних формати: ресторан, бар та нічний клуб. В денний час заклад функціонує як ресторан з баром, а з настанням темряви перетворюється у танцювальний майданчик з живою музикою, світловими інсталяціями та клубною атмосферою.
  Основну роль у поділі закладу на різні концепти відіграє світло: натуральне денне освітлення, характерне для ресторану, з настанням сутінків змінюється синіми відтінками, перетворюючи «Normal» у вечірній бар, а після 9-ї вечора синій колір переходить у червоний, ознаменовуючи перехід у клубний формат. Сутність закладу-гібрида відображає також його подвійна назва: ввечері перед «Normal» на вивісці з’являється префікс «Ab».
  В інтер’єрі закладу втілена атмосфера одного з районів Нью-Йорка – Брукліна – з його вуличним мистецтвом. Такий вибір оформлення пов’язаний, по-перше, з тим, що «Normal» позиціонує себе як ресторан сучасної американської кухні, а по-друге, з самою локацією – заклад розміщується біля київського ЖК «Нью-Йорк», тож тут навіть вид з вікон підтримує загальну атмосферу Америки.
  Родзинкою ресторану є велика кількість графіті і малюнків в стилі арт-вандалізму. Вони є скрізь: на вікнах втілений популярний на Заході вид каліграфічного графіті, на колонах – ніби спеціально відлущені від шару фарби фрагменти вуличних малюнків, а на стінах – масштабні графіті, які «оживають» завдяки ефектному відеоряду 3D-меппінгу.
  «Normal» – приклад новаційного втілення декількох функцій в межах одного закладу, що надважливо у ритмі столичного життя, де цінується кожна хвилина. Щоб пообідати чи повечеряти, розслабитись за коктейлем після робочого дня і відірватись на повну, дозволивши собі стати на якийсь час «abnormal», не потрібно відвідувати три різних заклади – достатньо одного, який відмінно поєднує в собі функції усіх трьох.

Back