• Puri Chveni / ресторан
 • Puri Chveni / ресторан

  Гість - це посланець Бога, стверджує грузинське прислів`я. Новий ресторан у центрі міста Дніпро запрошує відчути атмосферу славнозвісної грузинської гостинності. 
  "Puri Chveni",   як запевняють ідеологи закладу, - ресторан сучасної грузинської кухні зі збереженням багатовікових основ та традицій.
  Грузинські звичаї збережені не тільки на кухні, а й у гостинності, якою славиться ця країна.
  Назва "Puri Chveni" у перекладі "Хліб наш" відображає доброзичливість,  адже хліб - символ гостинності у Грузії.
  Сам ресторан розмістився на двох поверхах: першому і цокольному. На кожному з них гості помітять характерні елементи  грузинської тематики.
  На першому - це тандир. Піч тоне вже невід'ємна частина грузинської кухні. Грузини у такій пічці запікають хліб різної форми: довгий та витягнутий пурі, округлий матнакаш, та шоті - у формі човна.
  Також у  залі на першому поверсі - композиція зі світильників, які виготовлені із войлоку та символізують винні квеврі - керамічний виріб, який нагадує амфору і використовується для виготовлення вина. До речі, з 2011 році квеврі входять до списку об'єктів культурної спадщини ЮНЕСКО.
  Спускаючись на цокольний поверх, гостей зустрічає душа закладу - винний погріб. Грузини знані любителі та шанувальники вина. Тож і в "Puri Chveni" у винній карті вам запропонують лише визнані грузинські напої.
   В основі інтер`єру - натуральні матеріали, які особливо актуальні для краю вічної весни, де шанобливо ставляться до природної спадщини. 
  Все це дозволить відвідувачам по справжньому відчути атмосферу сонячної Грузії. 

Back