• ROAD Conference Hotel
 • ROAD Conference Hotel
  • www: road-hotel.com.ua
  • локація: Кільцева Дорога, 70, Софіївська Борщагівка, Київ, Україна
  • площа: 650 м²
  • кількість номерів: 19
  • реалізовано: 2018
  • графічний дизайн: PRAVDA Design
  • фотограф: Роман Купріян

  Дорога, автомобіль, подорож, Америка, готель… Але мова йде не про традиційний американський мотель, ми говоримо про український дизайн-готель «Road», розміщений на найбільшій транспортній артерії міста Києва. Саме локація і стала відправною точкою для створення дизайн-концепції закладу.
  Тематика американських автомобільних подорожей 50-60-х рр., яка прослідковується в оформленні готелю, була взята неспроста: у повоєнний період у США розпочався економічний бум і розвиток американської автомобільної промисловості досягнув дуже високого рівня, і як наслідок почали набувати обертів і самі подорожі. Звідси й ряд асоціативних елементів в оснащенні готелю: замість звичайних крісел - автомобільні крісла тих часів, перетягнуті ременями безпеки пуфи, схожі на дорожні валізи, приліжкові столики з автомобільних дисків, накриті прозорим склом, рушникосушарки у вигляді тогочасних обігрівачів і т. ін.
  Поруч з магістраллю досить часто можна побачити СТО - у такому місці вони просто необхідні. ROAD теж багато в чому нагадує автомайстерню: характерні їм світильники в металічних тубусах, світильники-бра у вигляді автомобільних фар, застосовані й елементи допоміжного обладнання типу домкратів. У коридорі готелю застосована цегляна кладка на стінах, притаманна в минулому для автомобільних майстерень. У стилі автомобільної майстерні зроблені й сходи, покриті гарячекатаним металом з насічкою у вигляді слідів від шин. Сліди шин відбиті й у ковроліні-трасі, що покриває підлогу всього приміщення.
  Загальна тема дороги відображена у кольоровій гамі готелю: сірі кольори різних відтінків у меблях, на стінах, підлозі. Для підсилення заданої атмосфери в оздобленні застосовано «дорожні» зносостійкі матеріали, такі як метал, дерево, камінь, скло. В оформленні прослідковуються згладжені вугли і плавні лінії, які були популярними в американському автомобілебудівництві обраного нами періоду. А для забезпечення належного комфорту було застосовано сучасні рішення й технології, що гармонійно контрастують з ретро-стилем.
  Так як ROAD позиціонується як конференц-готель, він передбачає створення комплексу з необхідним цьому типу готелів обладнанням, технічними засобами та оснащенням. Створення самого готелю - це лише перший етап роботи, попереду нас чекає реалізація цілого комплексу, включаючи конференц-хол, ресторан і т. д.

Back