• YOPO Tiki bar
 • YOPO Tiki bar
  • www: yopotaino.com/yopo-bar
  • локація: Avenida Alemania, Пунта-Кана, Домініканська Республіка
  • площа: 350 м²
  • реалізовано: 2019
  • графічний дизайн: PRAVDA design
  • фотограф: Андрій Безуглов

  YOPO Tiki bar розташований на третьому поверсі ресторанно-розважального комплексу у Пунта-Кані, Домініканській Республіці. YOPO бар продовжує ознайомлювати з культурно-релігійним спадком древнього племені таїно – предків сучасних домініканців, а домініканська міфологія та шаманські ритуали місцевих аборигенів були взяті за основу його концепції.
  Неймінг YOPO утворений від назви місцевого багаторічного дерева Йопо (Anadenanthera peregrina), яке є символом регіону. Плоди цього дерева є не лише джерелом харчування, а й потужним засобом, що знімає напругу і використовується в древніх містичних ритуалах. Бар YOPO пропонує гостям виключно авторські напої, що не зовсім характерно для регіону. Міксологи створюють коктейлі за адаптованими історичними рецептами, деякі з них мають більш ніж п'ятивікову історію. Основу більшості розслаблюючих коктейлів становлять плоди вищезгаданого ритуального дерева Йопо.
  Бар є ключовим елементом третього поверху, тому він розміщений в центральній частині приміщення, умовно поділяючи його на праве та ліве крило. В лівому крилі знаходиться «тусовочна» зона, у правому – lounge space, де у вечірній час відкривається розсувна пергола. В інтер’єрі немає зайвого декору, адже на нашу думку, в такому місці він не потрібний. Оскільки ми працювали з етнічним спадком народу таїно, то в оздобленні ми використовували локальні матеріали. Характерний для регіону камінь, утворений із піску та скам’янілих решток коралів, використаний для облицювання фасаду, виготовлення рукомийників, ним вимощені також стіни і підлога. Спіралевидний сходовий марш між поверхами включно зі стінами вилитий із бетону з вкрапленнями мушлів. Стеля над баром покрита сплетеними з пальмового листя панелями.
  Дружня атмосфера й містичні переливи місячного сяйва, релаксуюча музика та химерні рухи шаманів-міксологів, які створюють сакральні коктейлі на основі насіння плодів йопо – ось основні складові для відновлення енергії і сил та отримання справжнього задоволення і повного занурення у таємничий світ домініканської міфології.

Back