• Buddha-Bar New York
 • Buddha-Bar New York

  www: buddhabarnewyork.com
  location: 62 Thomas Street in New York (USA)
  площа: 850 m²/ 9149 ft²
  реалізовано: 2021
  графічний дизайн: PRAVDA design
  фото: Андрій Безуглов

   

  Buddha-Bar New York – це двоповерховий ресторан паназійської кухні, розташований в престижному мікрорайоні Трайбека на Манхеттені. Темою проекту стала реінкарнація. Переродження матеріалів, простору та великого бренду, чия історія розпочалася 25 років тому з відкриття першого Buddha-Bar в Парижі.

  У головному залі біля входу ми встановили скляну статую Будди 4,5 метри заввишки. Ми відійшли від ідеї божества з жовтого металу, щоб надати простору футуристичності. Скульптура створена методами параметричного проектування та зібрана майже з 1000 окремих елементів. Кожен шар скла має товщину близько 4 см. Завдяки матовій фактурі на боковому зрізі скла, промені світла, спрямовані трьома проекторами, не проникають всередину. Тривимірна проекція з оригінальним медіа-контентом створює ілюзію світлової голограми. Виникає враження, що перед вами не статуя вагою в 13,5 тонн, а порожня ємність, всередині якої відбувається рух та зароджується життя. Вартість скульптури – мільйон доларів.

  Великі круглі світильники під стелею створені французьким брендом Forestier за дизайном Катерини Соколової. Вони мають орієнтальну стилістику, але водночас нагадують дрони з майбутнього, що беззвучно зависли у повітрі.

  Тема реінкарнації проявлена в деталях інтер’єру – для стільниць та частини стін ми використали деревину, вік якої, відповідно до експертизи, 800-4000 років. Хол ресторану прикрашають флористичні композиції з сухих квітів. Ми залишили відкритими елементи конструктиву будівлі, чавунні колони, характерні для лофтів. Високі ширми, зроблені з арматури, також нагадують про будівельний та індустріальний бум у Нью-Йорку початку ХХ століття. Інтер’єр у сірих, коричневих та блакитних кольорах поєднує сучасний дизайн з оригінальною фактурою приміщення.

Back