• Deep Bar
 • Deep Bar

  www: instagram.com/deep_dnipro/
  локація: Дніпро,  вул. Барикадна, 2-4
  площа: 437 м²
  реалізовано: 2021
  брендинг та графічний дизайн: PRAVDA design
  фото: Андрій Безуглов

  Deep Bar – це двоповерховий заклад у Дніпрі, що поєднує формат бару з квітковою крамницею та міні-кав’ярнею. Невеликий за розмірами зал на першому поверсі має фасадні вікна, які виходять на одну з центральних вулиць міста. Тут розміщена квіткова крамниця та кав’ярня на декілька столиків. У великому холодильнику поряд з квітами зберігаються пляшки з вином. По суті перший поверх – це вхідна група, а основна частина закладу знаходиться у просторому підвальному приміщенні.

  Масивні металеві двері, подібні до тих, які використовують у холодильних камерах, приховують сходи, що ведуть вниз у бар. Точніше барів у Deep декілька: винний бар з камерною атмосферою та високими склепіннями та бар-міксологія з лаунж-посадкою. Також є зона для паління, кальянна зона та частково відкрита кухня, DJ place.

  Емоційним акцентом Deep стала інсталяція з брусків дерева у вигляді чоловічого обличчя. Замість традиційної викладки пляшок з алкогольними напоями, ми розмістили на задній стінці рельєфне зображення. Це символ спокійної та умиротвореної людини, яка задоволена собою та життям. Переважно відвідувачі приходять в бар саме за такою емоцією.

  Основним матеріалом в інтер’єрі є дерево. Ми використали старі дубові дошки, яке раніше вже були у вжитку. Чесні матеріали, тактильність та продумана схема освітлення створили камерну атмосферу. Таким чином відсутність вікон у приміщенні врешті перетворилася на плюс – саме для такого вечірнього формату вона виявилася ідеальним варіантом.

  У залі з баром-міксологією зі стелі звисає коріння, що концептуально поєднує верхній та нижній поверхи закладу. Це ніби корені рослин з квіткової крамниці нагорі. Таким чином ми проявили ідею заглиблення, співзвучну назві закладу. Так само, як квітка не буває без коріння – все в цьому світі має свої причини та наслідки, все пов’язано, кожен наш вчинок має своє коріння.

  «Ми почали з того, що проаналізували плюси та мінуси, які має цей простір, і запропонували концепцію заглиблення, яку назвали Roots and Sprouts. Ця ідея сформувала легенду закладу, відображену в інтер’єрі. Бадилля – на першому поверсі, коріння – під землею. Ми підкреслили сильні сторони цього простору та створили цільний концептуальний формат» – розповідає співзасновник YOD Group Володимир Непийвода.

Back