• Fish&Fusion / ресторан
 • Fish&Fusion / ресторан
  • Категорія: ресторан
  • Місцерозташування: вул. Конституції, 13, Полтава, Україна
  • Статус: реалізований у 2014
  • Площа: 190 m2
  • Графічний дизайнер: PRAVDA design
  • Фотограф: Андрій Авдєєнко
  • Посилання: http://fishandfusion.com/ua

  Ідея створення рибного ресторану в Полтаві була продиктована реаліями ресторанного ринку міста. Рибних ресторанів високого класу в регіоні практично немає. Fish&Fusion став одним із флагманів у цьому секторі. У зв'язку з цим, перед нами стояло непросте завдання - створити абсолютно новий, інноваційний образ рибного ресторану. Ми відійшли від банального сприйняття морської тематики через тільняшки, якорі, білі та блакитні відтінки. Передати настрій ми спробували через матеріали, використані в обробці, такі як іржавий метал, камінь, старе дерево, зелень, кольорова гамма та різні елементи декору.
  При попаданні у водне середовище метал піддається корозії, стаючи від цього набагато яскравішим та цікавішим, він ніби оживає. Цей матеріал ми активно використовували і в обробці стін, і у виготовленні декоративних елементів. Дерево, перебуваючи під постійним впливом атмосферних опадів, також змінює свій колір і фактуру. Одна зі стін головного залу оброблена старим деревом, яке ми збирали по всіх довколишніх селах. Це дерево більш ніж півстоліття піддавалося різноманітним впливам. Структура, якої воно в результаті набуло, свідчить про те, що матеріал живий, справжній. А це якраз те, до чого ми прагнемо у всіх своїх проектах - створення автентичних об'єктів, що зберігають гармонійні комунікативні зв'язки людини з довкіллям.
  Пожвавлення в навколишній простір вносить декорована зеленню стіна, яка створює образ підводної скелі, покритої водоростями. Камінь, використаний в обробці приватного залу, був спеціально відібраний із залишків величезних блоків. Щоб передати образ скелястого берега, вибиралися сегменти з максимально рваним ефектом.
  Із декоративних елементів варто відзначити нетривіальний образ рибної луски, який став основою фірмового стилю ресторану. Цей елемент був реалізований з іржавого металу на стелі головного залу та в плитці з войлоку в диванних нішах. Фетр, використаний в обробці диванних ніш і стільців, яскраві подушки, біокамін - все це вносить м'які та грайливі нотки в мінімалістичний інтер'єр.

Back