• GEMINI / roastery & bar
 • GEMINI / roastery & bar
  • www: https://www.roastery.gemini.ua/uk/
  • локація: вул. Антоновича, 172, м. Київ, Україна
  • площа: 535 м²
  • реалізовано: 2019
  • фотограф: Андрій Безуглов

  Gemini Roastery – не просто міська кав'ярня, це перше в Києві кафе в форматі roastery & bar. Кав'ярня є типовим прикладом нью-йоркського формату urban cafe для різних соціальних груп. Заклад знаходиться у бізнес-центрі "Палладіум-Сіті", тому він став своєрідним коворкінгом в денний час – для проведення зустрічей, роботи за ноутбуком і обідів, а вечорами тут відпочивають після офісних буднів.
  Інтер'єр, деталі декору та меню обіграють кавову тематику. Простір закладу оформлений у характерному для американського кафе стилі: графітово-пастельні кольори, лаконічні меблі ручної роботи, оздоблення з натуральних матеріалів – дерева, бетону, металу, шкіри.
  Gemini – це приклад friendly-кафе, де раді всім: і сімейним парам з дітьми, і офісним працівникам, і справжнім кавоманам, яких поєднує одне – любов до смачної кави. Тому ми подбали про зручне зонування, щоб усім гостям було комфортно. Ми створили різного типу гібридні посадки: високі столики для одного-двох, лаунж-столи зі зручними м’якими кріслами, столи для комфортної роботи та бізнес-зустрічей, широкі підвіконня, де можна відпочити на м'яких подушках.
  Центральний елемент інтер’єру – барна стійка, де у вечірній час готують авторські кавові коктейлі. Варто підійти до стійки, як перед очима відкривається вражаючий вид на стелажі з алкоголем, яким немає кінця – завдяки затемненому дзеркалу на стелі підкреслюється їхня масштабність. 
  Gemini Roastery – це спільний проект українського виробника кави Gemini та ресторанного холдингу Bulldozer Group. Засновники кажуть, що це перше кавове місце в Києві, де вранці п'ють каву в чистому вигляді, а вечорами підливають її до алкогольних напоїв. Власники мають надію, що в майбутньому заклад стане центром кавової культури Києва.
   

Back