• MAD Bars House
 • MAD Bars House

  www: facebook.com/mad.lviv
  локація: вулиця Шевська, 10, Львів
  площа: 1295 м²
  реалізовано: 2021
  графічний дизайн: PRAVDA design
  фото: Євгеній Авраменко

  MAD Bars House – це новий ресторанний формат, в якому тісно переплетені гастрономічна культура та дизайн інтер’єру. 5 барів та ресторанів під одним дахом: чим вищий поверх, тим міцніший алкоголь.

   Заклад розміщено у старовинній будівлі в центрі Львова. Інтер'єр MAD – про пошану до справжності, локальної культури та крафтових традицій. Це історія про затишок, алкоголь, джаз, насолоду та магію. 
  Ідею підвищення алкогольного градусу з кожним поверхом уособлює дизайн сходів. Кожен сходовий майданчик має мозаїчну піксельну графіку. Вона вказує, алкоголь якої міцності подають на конкретному поверсі. Можна долати поверх за поверхом, піднімаючи градус. Але назад краще спускатися ліфтом.

  У пабі Varvar на першому поверсі представлені крафтове пиво та сидр. Це місце для спілкування та перегляду спортивних матчів. Пиво тут наливає не лише бармен, але й самі відвідувачі, підставивши склянку під кран та розрахувавшись пайпасом. На другому поверсі розміщений Vin Bar з дизайном, що підкреслює винну тематику. Одна зі стін декорована дерев’яними формами лиття. Вони приїхали сюди з місцевої майстерні, де ми замовили серію кастомних декантерів спеціально для закладу. Над круглим столом висить лампа з виноградної лози, під ногами – мозаїка з патерном у вигляді пляшок. Третій поверх – це ресторан Wona. Тут працює відкрита кухня, де шеф готує особливі страви на відстані витягнутої руки до відвідувачів. Четвертий поверх – технічний. На ньому обладнана кухня, де готують меню кожного з закладів. П’ятий поверх – це класичний американський Buzz Bar зі сценою, місцем для DJ та затишною скошеною стелею. Тут п’ють коктейлі. Шостий поверх – камерний Molfar Bar з глибокими лаунж-кріслами, каміном та локальними авторськими коктейлями. Екстракти та премікси з місцевих рослин та продуктів бармен-мольфар створює тут же у власній лабораторії. У теплий сезон можна піднятися ще вище, на відкритий майданчик на даху. Атмосферу старого Львова відчуваєш саме тут, де зусібіч видно його димарі та дахи.  

   Кожен поверх закладу має власний дизайн, вписаний у спільну палітру кольорів та близьку стилістику. Щоб підкреслити цінність будинку, зведеного в XIX столітті, ми залишили оригінальні стіни з цегли частково незакритими. Автентичну кладку львівських кам’яниць можна побачити у підвальному санвузлі. Віддаючи шану взуттєвій майстерні, що дала назву вулиці Шевській, ми зробили вішаки з дерев'яних взуттєвих колодок та обмотали поручні сходів шкірою. 

  «Ми створили не просто заклад, а унікальний формат. MAD Bars House можна масштабувати та адаптувати під різні регіони та культурні особливості. Це п’яний дім, в якому зібрані заклади-перфекціоністи, схиблені на своїй справі. Локальні, якісні, безкомпромісні», – розповідає співзасновник YOD Group та співвласник MAD Bars House Володимир Непийвода. 

Back