• Odessa / ресторан
 • Odessa / ресторан
  • Категорія: ресторан
  • Місцерозташування: вул. Червоноармійська, 114, Київ, Україна
  • Статус: реалізований у 2013 р.
  • Площа: 350 m2
  • Графічний дизайнер: PRAVDA design
  • Фотограф: Андрій Авдєєнко
  • Посилання: http://odessarest.com.ua/

  Ресторан "Одеса" відомий київській публіці ще з 1962 р. Але новий час диктує нові правила. І сьогодні гостей запрошує все та ж стара, добра, затишна "Одеса", але в абсолютно новому форматі. Одеса - дуже самобутнє місто з неповторним колоритом і багатовіковою історією, яке розкинулося на березі Чорного моря, на півдні України. По-справжньому зрозуміти й полюбити Одесу можна тільки одного разу там побувавши. Тому ми не ставили перед собою завдання банально передати дух унікального міста, а спробували виявити невидимі асоціативні зв'язки, які допомогли б створити яскравий образ закладу.
  Атмосфера була сформована переважно через сприйняття матеріалів і освітлення. Простір головного залу сформований навколо острівної лаунж-зони, декорованої канатами, довжина яких у сумі складає близько 30 км. У вечірній час підлогові світильники, спрямовані на канати, створюють затишну лаунж-атмосферу, яка кардинальним чином змінює емоційне сприйняття закладу. Гра світла добре видна з фасаду, закликаючи відвідувача заглянути всередину.
  За барною стійкою розташований стелаж із хаотично розставлених ящиків із декором, головним прототипом для якого послужив знаменитий одеський привіз. Відкрита частина кухні з двома мідними тандирами підкреслює демократичність і чесність закладу, залишаючи відкритим сам процес приготування страв. У коридорі, який веде до передбанника, відвідувача зустріне стінка викладена з черепашнику, основного будівельного матеріалу на кримському півострові.
  Малий зал ресторану емоційно більш стриманий, при необхідності може легко трансформуватися в банкетний. Ключову роль в організації простору малого залу зіграла центральна стела, обшита металевим листом із прокатної сталі з відбитком топографічної карти старої Одеси. У стелі знаходиться біо-камін який ми розмістили окремим мобільним модулем. Таке рішення забезпечило додаткові варіанти розміщення столів. Завершеного образу "Одесі" надають різноманітні декоративні елементи, які асоціативно наближають нас до цього колоритного морського міста.
   

Back