• Приватний офiс
 • Приватний офiс
  • Категорія: офіс
  • Статус: реалізований у 2016 р.
  • Площа : 120 m2
  • Фотограф : Андрій Авдєєнко

  Приватний офіс, розташований в одному із центральних районів Будапешту, призначений для підприємця і його помічника. На невеликій площі приміщення вдалося ефективно вмістити функціонал офісу, не загромаджуючи простір. Не перевантажити його вийшло за допомогою шаф та ніш, у котрих схована уся офісна техніка,а також приховані санвузол та кухня.
  Функціонально приміщення розділено на дві основні зони: кабінет підприємця і кабінет асистента.    Також передбачена комфортна зона очікування для відвідувачів. Приміщення розділяє скляна перегородка із хорошою звукоізоляцією. При необхідності, можна скористуватися ролетами із тканини.
  Основна ціль при проектуванні приміщення була створити офіс, у котрому можна як комфортно вирішувати робочі питання, так і розслабитися у кінці важкого дня. Для створення такої невимушеної атмосфери були використані теплі тони, стримані і лаконічні акценти.
  У кабінеті  керівника таким акцентом стала стінка із оздобленням з чорного фарбованого скла і фацетом. У цій же кімнаті розташувався санвузол, котрий винесений окремим блоком, де одна із торцевих сторін - скляна. Це рішення дозволило візуально збільшити простір. 
  Одним із основоположних акцентів стало металеве панно, із авторським візерунком у стилі 20-30-х років джазової Америки. Конструкція об'єднує два приміщення, і окрім естетичної функції, панно несе і практичну цінність. За конструкцією прихований доступ до системи вентиляції та кондиціонування. 

Back