• Queen Country Club / замiський комплекс
 • Queen Country Club / замiський комплекс
  • Категорія: замiський клуб-курорт
  • Місцерозташування: Обухівське шосе, 55, Київська обл., Україна
  • Статус : реалізований в 2016
  • Площа: 1 Га
  • Фотограф: Андрій Авдєєнко
  • Посилання: queencountryclub.com.ua/

  Щоб відволіктися від буденної метушні й насолодитися близькістю води, не обов'язково їхати далеко від міста. Клуб-курорт Queen Country Club, який розташувався поблизу Києва, пропонує жителям і гостям столиці великий вибір послуг і розваг, тут можна як провести час біля басейну, так і смачно поїсти в ресторані. Комплекс спроектований таким чином, щоб гості могли провести цілий день, не залишаючи території.
  Завдяки віддаленості від мегаполісу і близькості хвойного лісу, тут панує спокій. Вдень на території переважає атмосфера тиші і гармонії, ввечері нічна підсвітка басейну і дерев змінює характер комплексу, і він плавно перетворюється на центр нічного життя.
  Один із головних козирів Queen Country Club - величезний 26-метровий басейн, викладений чорною плиткою, який знаходиться в центрі комплексу. Навколо нього розташувалися 200 зручних шезлонгів різного типу.
  Ще однією родзинкою заміського клубу стала крита тераса-ресторан на 200 гостей. Тут подають страви європейської, української та східної кухні. Зонування на терасі організовано таким чином, що гості почуваються усамітнено, в той же час перебуваючи на відкритому просторі. Тут в зручних глибоких кріслах можна провести не одну годину. По периметру тераси розкидані так звані "дастархани", які являють собою приватні альтанки європейського типу.
  Тераса і зона басейну розділені за допомогою pool-бару. Завдяки цьому рішенню, перед гостями, які сидять в ресторані, відкривається вид на басейн, а гості з протилежного боку можуть насолодитися коктейлями, не виходячи з басейну.
  На території Queen Country Club також знаходиться фітнес-клуб і дитячий майданчик. Комплекс відділений від дороги і прилеглих територій парканом, який несе, перш за все, акустичну функцію.
  В обробці використані переважно натуральні матеріали. Основний тон задають палубна дошка та етнічна солом'яна стріха. Камінь і латунні елементи лише підкреслюють певні зони, не перебираючи на себе увагу.

Back