• Rabbit Habit
 • Rabbit Habit
  • www: facebook.com/RabbitHabitKyiv
  • локація: вул. Шота Руставелі 24
  • площа: 134 m²
  • completed: 2020
  • фотограф: Андрій Безуглов

  Заклад розташований в центрі Києва на цокольному поверсі будинку, зведеного на початку XX століття. Його легко знайти – велетенську голову зайця над входом видно здалеку. Ресторан складається із двох залів, в кожному з яких є барна стійка. Тут працює відкрита кухня, відвідувачі можуть бачити процес приготування їжі. В закладі 46 посадкових місць, є комунальний стіл на 8 осіб та літній майданчик.

  Основна ідея інтер’єру Rabbit Habit – синтез природи та міського ритму життя. В ресторані багато дерева, фактури якого різняться між собою ззовні та на дотик. Дерев’яні стільниці мають сліди шашілю, конструкція барної стійки набрана з квадратних у січенні брусків, що утворюють ефектний малюнок на торці. На вході в заклад можна побачити масивні дерев’яні елементи, вони привезені з Карпат, де колись давно слугували балками будинку. Тактильності додають також покриття з камінців дрібного відсіву на підлозі, в санвузлі та на частині столів відкритого майданчика.

  Символ закладу – фігурка кролика, виточена з ясеню. Вони скрізь: найбільша розміщена біля каси, інші прикрашають барну стійку та стелажі. Рахунок відвідувачу приносять примагніченим мініатюрним кроликом до металевої пластинки. На стіні та звукопоглинаючих панелях стелі можна розгледіти акуратну доріжку кролячих слідів.

  Однією зі викликів проекту були відносно низькі стелі приміщення. Щоб не зменшувати їхню висоту, вентиляцію пустили по трубах із невеликим діаметром під стелею. Із цих труб зроблені також циліндричні світильники над столами.

  У дальньому залі немає вікон, атмосфера у ньому максимально камерна. Настрій задають заокруглені радіуси стін та інсталяція з сухих рослин під стелею. Тут розміщений салат-бар, який після 19.00 перетворюється в бар-міксологію, де готують коктейлі.

Back