• Tartufo trattoria / ресторан
 • Tartufo trattoria / ресторан
  • Категорія: ресторан
  • Місцерозташування: ТРЦ "Форум", вул. Під Дубом, 7б, Львів, Україна
  • Статус: реалізований у 2016
  • Площа: 350м2
  • Фотограф: Андрій Безуглов

  Демократичний італійський ресторан Tartufo trattoria розташувався в самому центрі Львова, на третьому поверсі нового ТРЦ "Форум Львів". Таке розташування не могло не вплинути на загальну концепцію інтер'єру. Ми вирішили відійти від класики і звичного сприйняття Львова, залишивши тільки матеріали, міцно пов'язані з духом і атмосферою міста. Латунь, білий мармур і дуб з'являються в інтер'єрі в сучасній обробці - без декоративної різьби, вензелів і фацетів. Простір закладу складається з трьох частин: основного залу, лобі зони на фудкорті та просторої літньої тераси, з якої відкривається краєвид на дахи старого Львова. Посеред залу розташована відкрита кухня. Її родзинкою стала зібрана з каменю дров'яна піч Stefano Ferrara, в якій випікають справжню італійську піцу.
  В інтер'єрі дотримувалися світлих тонів, тому простір закладу вийшов повітряний і ненав'язливий, із приємним вкрапленням відтінків латуні. Акценти розставлені за допомогою індивідуально розроблених елементів декору та освітлення. Зі стелі звисають оригінальні світильники-макарони, спроектовані промисловим дизайнером Андрієм Галушкою. Зі світлими і легкими "макаронами" вдало контрастують масивні бетонні світильники Катерини Соколової.
  На одній зі стін основного залу за допомогою круглих полін викладений логотип Tartufo trattoria. Ще одне цікаве рішення реалізовано в передбаннику, де ми встановили рукомийник у вигляді силосу для зберігання зерна. Коли відвідувач підносить руки до отвору, замість борошна або зерна на них починає литися вода. За допомогою цих нехитрих рішень, кольорової гами та оздоблювальних матеріалів удалося передати атмосферу класичної італійської тратторії. У всьому просторі переважає відчуття теплоти і затишку. Тут приємно відпочити всією сім'єю, можна насолодитися смаком справжньої неаполітанської піци та розслабитися на мальовничій терасі з келихом хорошого вина.

Back