• Тераса заміського ресторану “Купецький Двір”
 • Тераса заміського ресторану “Купецький Двір”

  Локація: Столичне шосе, 26, Київ, Україна
  Площа: 266 м2
  Реалізовано:2021
  Фото: Андрій Безуглов

  Велика крита тераса ресторану інтегрована у ункіальне довколишнє cередовище недоторканого лісу. Заклад існував раніше, до нас звернулися на етапі, коли потрібно було створити та реалізувати сучасний дизайн тераси з ресторанною посадкою.

  Головна принада комплексу – розкішна природа Конча-Заспи. Щоб підкреслити її та створити 3D ефект для відвідувачів закладу, ми спроектували великі вікна по периметру тераси та засклили частину її стелі. Таким чином гості бачать не лише стовбури дерев за вікнами, але і їх крони угорі.

  У цьому проекті ми максимально використали натуральні матеріали: дерево, сталь, латунь. Барна стійка довжиною сім з половиною метрів виготовлена з мармуру та дубу. Частина тераси, відокремлена від решти простору великим чорним каміном, утворює приватну зону. Об’ємні кахлі для нього виготовляли на замовлення.

  Ми переконані, що справжня розкіш сьогодні – це можливість споглядати недоторканий ліс. Задача дизайнера, що працює в такій локації – не відвертати увагу гостей від природи та максимально впустити її в інтер'єр.

Back