• WIN Bar / винний бар
 • WIN Bar / винний бар
  • Категорія: винний бар
  • Місцезнаходження: вул. Хорива, 16/7, м. Київ, Україна
  • Статус: реалізований у 2017
  • Площа: 200 м²
  • Фотограф: Роман Купріян

  WIN Bar - це винний бар нового формату, що має на меті сприяти становленню культури споживання вина в Україні. Це місце, де гості можуть потрапити в унікальну атмосферу винотеки та вільно поспілкуватися за келихом вина.
  Заклад розташовується в серці Києва на старовинному Подолі в будівлі 1812 року, побудованій в найкращих традиціях тогочасного зодчества. Дизайн винного бару максимально стриманий. Його філософія полягає в тому, щоб форма пляшки не була важливішою за її зміст. Зважаючи на те, що "WIN Bar" розміщується в будівлі з 200-річною історією, цегляні склепіння залишили у їх первісному вигляді, зберігши їх автентичний зовнішній вигляд без жодних прикрас. Таким чином заклад є "самодостатньою посудиною, наповненою внутрішнім змістом". В інтер'єрі бару використані натуральні матеріали, серед них і цегла, закладена ще при будівництві дому в 1812 р. Всі столярні вироби зроблені з винних бочок ємністю 10 тис. л, в яких зберігалися вина Бордо. Столи, дровери офіціантів, двері в санвузли та обшивка бару виготовлені з цих дубових бочок із 90-річною історією, які після обробки в столярному цеху отримали нові життя і вигляд.
  Родзинкою основного залу закладу є великий круглий стіл діаметром 2000 мм, розрахований на 10 чоловік. Цим столом стало дно бочки ємністю 10 тис. л, на якому збережено серійний номер та сліди від масляної фарби, що залишилися після пофарбування контуру бочок по периметру. Вздовж вікон над столами висять світильники, відлиті зі скла за оригінальною формою декантера часів XVIII ст. В цьому контексті з декантера ллється не лише вино, а й світло. Також у центральному залі над винним погребом розміщується барна стійка. Звідси відкривається вид на винний погреб зсередини через вікно, облаштоване у підлозі.

Back