• ZWIN & SHOco.
 • ZWIN & SHOco.
  • www: facebook.com/ZWIN.lviv
  • локація: FUTURA Hub, вул. Кульпарківська, 200А, м. Львів, Україна
  • площа: 295 м²
  • реалізовано: 2019
  • графічний дизайн: PRAVDA design
  • фотограф: Андрій Безуглов

  ZWIN & SHOco. – мультиформатний ресторанний проект, який поєднує в собі сучасну пекарню-кондитерську та винний бар. Унікальність проекту полягає в поєднанні двох різних форматів в межах одного простору, що працюють незалежно один від одного з різними продуктами. Розташований на першому поверсі сучасного event- та art-простору «FUTURA HUB» у Львові, він повністю відповідає концепції хабу: "Сo-eating, Co-working and Co-dreaming".
   Зранку функціонує пекарня-кондитерська «SHOco.» зі сніданками, десертами, випічкою, кавою – ідеальний формат для тих, хто прийшов на роботу чи користується коворкінг-простором. У другій половині дня відбувається перехід від формату дейлі-кафе до винного бару «ZWIN» – сучасного закладу з акцентом на хороше вино, що має на меті розвиток культури вина у Львові. Меню бару сформоване на відмінному поєднанні вина зі стравами – фудпейрінгу. Окрім багатої винної карти тут також є вайн-машина, розрахована на 4 види вина, що не лише доступніше в плані ціни, а й екологічно, адже 20 літрів вина з вайн-машини дорівнюють цілій тонні заощадженого сміття.
   «ZWIN» – заклад нового формату, місія якого показати, що вино – це не просто напій, а ціле мистецтво. Винний бар став локацією для проведення різних заходів, пов’язаних з вином: майстер-класів, зустрічей з виноробами, дегустацій для гостей та професіоналів. Це своєрідний винний центр Західної України для проведення культових винних заходів!
  В оформленні простору використані автентичні матеріали: всі дерев’яні меблі та інсталяції зроблені з дубових винних діжок. Барна стійка та високі столешні облицьовані міддю. Центральний елемент інтер’єру – масштабна інсталяція над барною стійкою з 32-х діжок Бордо з логотипом ZWIN. Завдяки підсвітці вона привертає увагу гостей з вулиці – у вечірній час її добре видно крізь фасадні панорамні вікна. Висаджені у кадках живі дерева всередині приміщення підкреслюють зв’язок з природою, додаючи всьому простору затишку і комфорту.
  Зміна формату в інтер’єрі відображається на великому призматроні: зі зміною концепту на ньому змінюється зображення. Змінюється також освітлення, вмикається активна музика.
  Поєднання пекарні-кондитерської та винного бару в межах одного обіднього простору – доволі успішне рішення для open space на базі коворкінгу. «SHOco.» – формат для тих, хто постійно в справах і завжди поспішає, кому потрібні швидкі сніданки та смачні перекуси. «ZWIN» же дає можливість розслабитись та відпочити від роботи без зміни локації, «сповільнити» час в компанії відбірного вина, ситного обіду чи вечері та жвавої музики. При цьому обидва формати гармонійно співвіснують, доповнюючи один одного протягом всієї доби.

Back